ADO Den Haag heeft zichzelf geen goede dienst bewezen tegen SC Cambuur. Voor de tweede keer dit seizoen gingen de Hagenezen onderuit tegen de Friezen: 1-2. De koploper van de Keuken Kampioen Divisie liet daarmee dure punten liggen.
Uitgerekend oud-ADO-spits Jort van der Sande was de man die bij een hoekschop raak kopte en zijn oude club pijn deed. Niet veel later werd het zelfs 0-2. Na een rommelige aanval, met schoten van Icham Ferrah en opnieuw Van der Sande, kon Remco Balk de bal simpel binnentikken.
ADO had het lastig, creëerde nauwelijks kansen en mocht niet mopperen dat het bij rust ‘slechts’ 0-2 stond. Cambuur liet zelfs nog een enorme mogelijkheid liggen toen Ferrah een vrijstaande Van der Sande over het hoofd zag.
Na de pauze kwam er een ander ADO uit de kleedkamer. De druk ging omhoog en de aansluiting hing al snel in de lucht. Evan Rottier was er dichtbij met een snoeiharde knal op de lat. Cambuur werd teruggedrongen en leek vooral bezig met overleven.
De beloning kwam laat, maar kwam er wel. Jesse Bal zorgde voor de 1-2 na een fraaie hakassist van Nigel Thomas. Wat volgde was een zenuwslopende slotfase met maar liefst acht minuten blessuretijd. ADO gooide alles naar voren, maar een tweede Haagse treffer bleef uit.




Tja, inmiddels weten clubs wel hoe je ado kan verslaan. Er zal toch iets gewijzigd moeten worden lijkt me. Kampioen word je door te winnen van onderste. Het seizoen duurt nog lang en gelukkig heb je een buffer naar plek 3. Een goede reeks nu zorgt weer voor een ander perspectief.
Verloren van één van de kanshebbers voor promotie
Leuk voor de statestieken
De rest komt echt niet in de buurt
Glazen bol deel 1
die niekema zorgt voor zoveel onrust achterin totaal onnodig….
In de 1e helft had het al beslist kunnen worden, maar 2e helft toch veel goede mogelijkheden gehad, zat deze avond net ff niet mee, die op die lat, zo hard , pech dat die er nier inging.
Geluk zat nu gewoon ff die boeren mee, maak me nog geen zorgen.