De winterdip van ADO Den Haag houdt aan. Ook in het tweede duel met Vitesse wist de Haagse koploper geen overwinning te boeken. In het Bingoal Stadion eindigde het duel doelpuntloos: 0-0. Daarmee wacht de ploeg van Robin Peter inmiddels al sinds half december op een zege in de Keuken Kampioen Divisie.
Waar ADO eerder dit seizoen met vertrouwen en scherpte speelde, lijkt dat voordeel inmiddels verdwenen. In recente wedstrijden tegen Jong PSV, Cambuur en tweemaal Vitesse werd kostbaar puntverlies geleden. De comfortabele voorsprong op de concurrentie is daardoor in rap tempo geslonken.
In de eerste helft was Vitesse het dichtst bij de openingstreffer. Mathijs Marschalk raakte de paal en in de rebound leek Adam Tahaui alsnog te scoren, maar doelman Kilian Nikiema hield ADO met een knappe redding op de been. Aan Haagse zijde bleef het aanvallend pover, al was er vlak voor rust nog een kans voor Cameron Peupion, die strandde op doelman Connor van den Berg.
Na de pauze voerde ADO het tempo op en kreeg het meer grip op de wedstrijd. Debutant Bryan Fiabema had zichzelf direct onsterfelijk kunnen maken bij het publiek, maar twijfelde oog in oog met de keeper. Pogingen van Daryl van Mieghem en Juho Kilo leverden eveneens geen treffer op; Kilo zag een vrije trap zelfs op de lat uiteenspatten.
Hoewel de voorsprong op De Graafschap nog altijd fors is, is het verschil met Cambuur inmiddels volledig verdwenen. Na vier wedstrijden zonder overwinning is duidelijk dat ADO zichzelf geen verdere misstappen kan permitteren. Voor ADO is het hoog tijd om wakker te worden.





Voor al die fucking zuur pruimen hier, hoop dat jullie blij zijn
Hahahaha, wie is deze clown nou weer?
Nee, ik ben niet blij.
Maar teleurgesteld ben ik ook niet.
Wen er maar aan. Beter dan dit wordt het niet.
En ik kan het weten, want ik ben bijzonder.
Bijzonder simpel ja… 🙂
Het kan nóg lager. Kom op! Je kan het…
Iedereen zo negatief hier de laatste tijd….ADO nu in een dip, heb vertrouwen in trainer & spelers, komt goed.
Ze hebben nog altijd veel meer kwaliteit dan 18 van de 20 clubs in deze divisie.
Eerste of tweede maakt geen bal uit, als we maar PROMOVEREN na al die jaren weer….
In juli had NIEMAND die verwacht, ging iedereen uit van 10-14e plek……tja
Graag zou ik het met je eens zijn.
Maar kijkende naar het programma zie ik zeker nog 3 verliespotten en 4 gelijke spelen.
En weg is de voorsprong op de #3
Wie dat op dat moment ook moge zijn…
Hahahaha, ja want wat onder ons staat gaat alles winnen.. 🙂
Ik ben niet zo goed in rekenen, maar 76 punten moet genoeg zijn voor promotie.
Dat houdt in dat we nu nog 23 punten moeten halen. Met nog 15 wedstrijden te gaan.
Dat betekent dat je meer dan de helft moet winnen. En dat zie ik niet gebeuren. Sorry.
Dat je niet kan rekenen is al een tijdje duidelijk… 🙂
Rechtsstreekse promotie zit er niet in,en meet een pereiode titel op zak,ga je nacompetitie spelen,en ik denk dat de KNJB Ado weer koppeld aan Cambuur,en die wint Ado niet echt makkelijk.🤷♂️🤷♂️
Cambuur promoveert sowieso. Daar hebben we in de eventuele NC geen last van.
Hahahaha
Dit heeft niks met zuurpuimen te maken… waar heb ik naar zitten kijken ?
1 lichtpuntje… Kilo. de rest is 1e klas niveau al zou dat nog aanpoten worden.
Gewoon eerlijk zijn juist van de club waar je van houd
De Ruijter terug enige lichtpuntje, verder loopt het gwn nu even niet en hebben we een overwinning nodig want we moeten zo snel als kan uit deze situatie.
wat was vlak aan het doen in godsnaam ?
We kunnen het ook positief bekijken.
De nul gehouden en een puntje.
Hopelijk is dit de voorbode van een stijgende lijn.
effe los van alle emoties..
Is er iemand die iets gezien heeft wat op voetballen lijkt… niet alleen de laatste wedstrijden maar gewoon wat ze op de mat leggen ?
Iedereen heeft het over puntje hier puntje daar en promoveren … maar met wat, welke spel..welke spelers en welke visie.
Misschien heb ik dit dansje met FC den haag aan een paar keer meegemaakt…
Hebben aardig wat puntjes gepakt 1e seizoenshelft met een enkele goede partij hier en daar maar dat het allemaal klinkende overwinningen waren ?
Ik zou zeggen blijf nu maar spelen met het pompen of verzuipen spel wat ze spelen en dan moet hij die Migem opstellen en Rotier.. als is dat net een soort Edwin Post (Haagsche pitbull) leuke energie maar kan net zo goed een andere sport kiezen. En dan maar hopen dat ie nog een paar keer valt zoals vlak voor tijd zoals de eerste seizoenshelft. Anders is het niet
Rottier is gewoon een belangrijke schakel in dit elftal. Hij heeft 7 goals gemaakt en 5 beslissende assists gegeven.
Dus die moet je altijd opstellen, je zag gister het verschil tussen de eerste en tweede helft, duidelijk toch?
0 doelpogingen 2e helft van Rottier.
Maar waar is het zo ingestort,want ik begrijp daar geen ene hol van.🤦♂️🤦♂️🤷♂️🤷♂️
beetje hetzelfde als dat Raymond van Barneveld de hele wedstrijd het board mist… snapje ?