United Vansen (UVS) baalt van de sfeer onder de supporters van ADO Den Haag. In een statement laat Terry Wang, zoon van grootaandeelhouder Hui Wang, weten dat het doel nog altijd is om met een gezonde organisatie tot betere resultaten te komen.
‘Helaas heeft ADO Den Haag het afgelopen weekend met 0-2 verloren van FC Utrecht. De teleurstelling over die nederlaag delen wij met alle supporters. Maar wat ons nog meer teleurstelt zijn de spandoeken en de T-shirts die door sommige fans werden gedragen en die negatief waren voor UVS en voor Mr. Wang. We beseffen daardoor dat nu de tijd is aangebroken om de waarheid te vertellen.’
‘UVS en Mr Wang staan immers aan dezelfde kant als de supporters, als de werknemers van ADO Den Haag en ook als de media. Wij verheugen ons allemaal op het moment β dat eens zal komen – dat de organisatie gezond is en ons eerste elftal prachtige resultaten neer zet.’
‘Het huidige management heeft de laatste weken opnieuw een theaterstukje opgevoerd om de relatie tussen UVS, de fans en de media te beschadigen. Dat is niet voor het eerst. Vorig jaar hebben we immers hetzelfde meegemaakt.’
Wang belazert de boel gewoon. Ado moest spelers verkopen om aan voldoende liquide middelen te komen, maar welke spelers dan? als je de beste spelers verkoopt, lever je kwaliteit in en is de kans op degraderen nog groter dan die nu al is. Voor de gedane investeringen heeft hij overal zijn handtekening voor gezet en nu zegt hij ineens dat dat niet zo is. Nou, volgens Kees Jansma zijn er de bewijzen van. Wang is gewoon een leugenaar, is dat nou Chinese wijsheid?
Is alleen wang een leugenaar?? Kijk toch verder dan je neus lang is man het bestuur is ook 1 grote kk zooi
Natuurlijk….het ligt steeds aan mensen in het bestuur. We zullen zien wie er liegt als de rechtzaak dient.
klopt Wang is een grote leugenaar al vanaf het begin dus ja misschien moet jij eens verder kijken dat je neus lang is.Geloof dat een Jansma het heel goed heeft uitgelegd de afgelopen dagen.
Ik sta niet aan de dezelfde kant als een leugenaar en een fantast.
ik sta zeker niet achter die chinees wel ervoor als hij durft!!!!
ik ben geen fan van manders maar sta absoluut achter hem nu!
Dear Supporters,
Trust me we are trying our best to support your team. The current board of directors is not capable of doing the best for our beatiful team. Please keep faith in us, together we will rise again.
Regards,
Terry Wang
United Vansen International Sports Co.,Ltd
flikker op mongool !!!nooit zullen we aan de zelfde kant staan meer jij en je bamibrothers hebben ons in de zeik gezet belogen en voor lul gezet ! en dat maak je nooit meer goed tenzij je vrijwillig van het okura hotel springt
en die vuilematennaaier van de bruin kom ik vanzelf wel weer eens tegen zoveel goeds voor ado heeft dan ook nog nooit iemand gedaan
Wie heeft de nieuwe directeur enz enz aangesteld juist ja meneer Wang.Gewoon de aandelen verkopen aan mensen die echt wat met de club hebben en klaar.
Grappenmaker….pleur maar om
stop talking,writing, promissing and start acting.
Super eens
Wie goed door de regels leest, merkt op dat Wang veel onzin uitkraamt. Zou het een wanhoopsoffensief zijn? Je “beste” spelers verkopen; M.Schaap heeft het scherp. er moet wel vraag naar zijn; en wat mag je herinvesteren als er verder geen geld beschikbaar is?
ADO denkt een goede zaak te hebben, al ben ik er niet gerust op. Er zijn zoveel scenario’s denkbaar. En het onmogelijk geachte zou wel eens mogelijk kunnen worden (zie Trump en Brexit).
ADO zou een front moeten vormen; alle werknemers (inclusief spelers en technische staf), sponsoren en supporters de handen ineenslaan en heel duidelijk maken dat Wang ook echt (knock) out moet. Een publiekelijk statement van iedereen die ADO lief is.
WANG OUT !!
diverse keren bij een uitgeschreven bestuursvergadering niet aanwezig zijn is daar een wanprestatie dus klaar
WANG OUT eigen gelijk wang uit deze wereld
Dear Vansen,
Fuck you
Watch your language!
Heeft in 1,5 jaar er toch een Klein 14 miljoen in gestopt deze Chinees wat voor belang zal hij hebben om ADO kapot te laten gaan.
De waarheid lig denk ik ergens in het midden …
in ado heeft hij maar 2.9 miljoen gestopt!!!
De overname is geen geld wat hij er in heeft gestopt die miljoenen zijn naar v/d Kallen gegaan dus dat is geen investering.
Onzin! Het is totaal 12,6, waarvan ongeveer 10 miljoen de aankoop en boete wegens het ( toen al) niet op tijd betalen. Zorg dat je ff op de hoogte bent voor je onzin uit gaat kramen.
Als Wang zijn plannen door zet en er komen 2 Chinezen als directeur en ook nog eens 2 van die spleetogen in de RvC heeft jij alle macht over de club. Afgelopen zondag hoorde ik in het stadion al van verschillende mensen dat ze dan hun scc op gaan zeggen. Eerlijk gezegd geloof ik er ook geen woord van wat die Chinees allemaal zegt hij probeert zijn straatje nu schoon te vegen en op goede voet te komen met de supporters. Mijn vermoeden is dat Wang er geen rekening mee houdt dat er van iedere vergadering of hij daar wel of niet aanwezig is notulen worden bij gehouden.Als Kees Jansma zegt dat er bewijzen zijn dat er niets anders is gedaan dan dat Wang wilde dat er werd gedaan ben ik toch wel geneigd hem te geloven. Wang heeft nu een rechtzaak aan zijn kon hangen en moet voor de ondernemerskamer verschijnen wegens wanbeleid en dan komt er waarschijnlijk ook nog een onderzoek van de KNVB. Niet dat dat zegt verschillende zal maken maar ik hoop dat ze hem het vuur aan de schenen leggen.Als een van ons een bedrijf in china zal kopen wordt er van ons verwacht dat wij ons aan hun wetten en regels houden. Wang probeert de Nederlandse regels en wetten naar zijn hand te zetten. Een club als Ado Den Haag hoort toch in Haagse handen te zijn. Ik hoop dat die Chinees heel snel in gaat zien dat hij hier niets te zoeken heeft.
Uiteindelijk zijn wij de supporters de klos. wang of wanbeleid bestuur. feit is wederom een gigatekort. wederom degradatievoetbal. een trainer die het ook niet weet en uitblinkt in alle tegenstanders een mooie of moeilijke club te noemen. ruben schaken passeren. das zo’n beetje de beste. maar die heeft een mening. het wordt tijd dat de supporters de boel overnemen. weg met het bestuur en weg met wang. 100.000 keer 200 euro is genoeg voor 20 miljoen. stellen we zelf wel capabele mensen aan.
Kleine Viezerik!
Dear mr. wang,
You are the only man who can get us out of these mass. Be a leader through scounting, trainer and team out. Take care of your money and be leader come here to the haque put your on team on charge and bring us young dutch and chinees talent and hopefull some pleasure.
Dont forget a nice bami hap! Wordt steeds gekker. Gaan we ineens engels lullen?!
Moeilijk he…Engels
RWS (REDDENDE WANG SCHOONZOON)
Wij supporters zijn afhankelijk wat openbaar wordt gemaakt. We kennen de stukken niet. Geen notulen, geen statuten, geen jaarrekeningen en ga zo maar door.
Die rechtszaken zijn prima. Laat een onafhankelijke rechter maar in de stukken kijken en dan oordelen. Dan komen wij ook te weten wie de waarheid spreekt.
En voor de duidelijkheid; ik ben niet voor of tegen bepaalde mensen. Ik ben voor de club en die zal ik altijd blijven steunen.
Ik ben ook voor niemand bang, zeker niet voor die nieuwe mislukkeling, kom maar op nepacteur, lamlul, Oprotten uit den haag.